Informacje >> Produkty >> Poznaj produkt - wskazówki >> B153 Urine Neutraliser


Jak używać B153 Urine Neutraliser?


Zawsze liczy się pierwsze wrażenie, a zazwyczaj jest ono związane z zapachem. Niestety, w domach opieki czy szpitalach często pierwszą wonią witającą gościa jest zapach moczu. Odstrasza to zarówno gości jak i potencjalnych pensjonariuszy, ponieważ kojarzy się z brakiem dbałości o czystość i higienę.

B153 Urine Neutraliser to dezodorant o kwaśnym pH, usuwający zapach uryny i neutralizujący plamy z moczu na dywanach, wykładzinach i materiałach. Dodatkowo zapobiega powstawaniu nieestetycznych plam i przebarwień.

Jest to żółty płyn o świeżym zapachu, dostępny zarówno w litrowym pojemniku z rozpylaczem lub jako koncentrat do rozcieńczania w stosunku 1:1, pH 4.

B153 Urine Neutraliser usuwa nieprzyjemny zapach oraz chemicznie neutralizuje urynę zapobiegając trwałym przebarwieniom oraz niemiłym zapachom podczas czyszczenia. Jednak należy pamiętać, że uryna trwale odbarwia powierzchnie a B 153 Urine Neutraliser może nie usunąć całkowicie starych plam.

B153 Urine Neutraliser jest przeznaczony do użytku miedzy innymi w: domach opieki, szpitalach, ośrodkach zdrowia, środkach transportu, hotelach, restauracjach, przedszkolach i żłobkach oraz domach prywatnych. B 153 Urine Neutraliser może być aplikowany na dywany, materiały i tapicerkę – po uprzednim przetestowaniu oraz na podłogi twarde i płytki w toaletach.

Przewodnik JAK STOSOWAĆ B153 Urine Neutraliser?

Na świeże plamy
  • Nałóż dużą ilość nierozcieńczonego środka za pomocą spryskiwacza
  • Wytrzyj białym ręcznikiem, mopem lub gąbką i pozostaw do wyschnięcia
Na stare plamy i mocno zabrudzone powierzchnie
  • Nałóż B153 Urine Neutraliser nierozcieńczony lub rozcieńczony 1: 1 z wodą na zanieczyszczoną powierzchnię.
  • Wetrzyj i pozostaw na plamie do 15 minut.
  • Wyczyść gorącym roztworem B109 Fibre & Fabric Rinse lub S775 Extraction Pro
Na utrzymujący się nieprzyjemny zapach
  • zastosuj A222 Odour Neutraliser - spryskaj i pozostaw do wyschnięcia.
 
wykonanie: Netidea - netidea.pl
Strona główna | Mapa strony |