Artykuły "CS" >> Co doda mocy i pomoże Twojemu czyszczeniu?

PROCHEM Europe Ltd. prezentuje nowe rozwiązania dla problemu uporczywych zabrudzeń – zarówno do czyszczenia ogólnego jak i przeznaczone dla poszczególnych rodzajów plam.

C409Pure Clean – uniwersalny środek do czyszczenia dywanów jest absolutnie ekologiczny – nie zawiera mydła, enzymów i detergentów oraz środków zapachowych. Można go używać do bonnetowania, czyszczenia ekstrakcyjnego i stosować jako prepspray. Preparat nie wymaga spłukiwania i nie pozostawia osadu na czyszczonych powierzchniach.

B106

Fine Fabric Detergent – nowoczesny preparat do delikatnych włókien. B106 Fine Fabric Rinse to środek usuwający brud za pomocą enkapsulacji cząsteczek. Dodatkowo zawiera środki opóźniające wtórne zabrudzenie. B106 znajduje się na liście środków zatwierdzonych przez organizacje Woolsafe jako bezpieczne dla wełny i innych delikatnych tkanin.B171

Filter-Out – specjalista od zabrudzeń „wentylacyjnych”. Usuwa specyficzne zabrudzenia powstające przy wylotach klimatyzacyjnych, kratkach wentylacyjnych, grzejnikach. Opatentowana przez PROCHEM technologia usuwania zabrudzeń za pomocą zmiany ich ładunku elektrostatycznego pozwala bezpiecznie usuwać także plamy po tuszu, węglu, tonerze, sadzy i innych substancjach. Pozostawia po B845sobie przyjemny, kwiatowy zapach.

Citra-Boost – to dodatek do zadań specjalnych. Zawiera silne rozpuszczalniki, które w połączeniu z prespray’em i środkiem do czyszczenia ekstrakcyjnego usuną zanieczyszczenia – tłuszcze, smary, wdeptany asfalt, smołę, żywność oraz inne „nieusuwalne” plamy z dywanów, wykładzin, tapicerki przystosowanej do prania na mokro oraz brud z płytek ceramicznych i posadzek cementowych.

S798-04Power Burst – kontraktowy detergent nie zawierający enzymów. To nowoczesny, silnie zasadowy prespray przeznaczony do stosowania w restauracjach czy ciągach komunikacyjnych – wszędzie tam, gdzie tłuste zabrudzenia są tak głęboko wtarte w dywan, że żaden inny środek nie poradzi sobie bez wspomagania.

S778Heat WaveSupermocny detergent w proszku, przeznaczony do stosowania w maszynach stacjonarnych. Doskonale spisuje się w wysokich temperaturach, gwarantując stabilność i moc roztworu. W przeciwieństwie do wielu innych środków, składniki roztworu roboczego S778 Heat Wave nie rozdzielają się pod wpływem wysokiej temperatury, co zapobiega powstawaniu osadu na wykładzinie i zapychaniu się ekstraktora. Preparat ma postać pomarańczowego proszku o zapachu owoców tropikalnych z wyraźną nutką cytrusowej świeżości.

 
wykonanie: Netidea - netidea.pl
Strona główna | Mapa strony |