OFERTA >> Odkurzacze >> Kolumnowe SEBO

ODKURZACZE KOLUMNOWESEBO SERIA KONTRAKTOWA
ZAPROJEKTOWANA DLA PROFESJONALISTÓW

SEBO – światowy lider w produkcji i sprzedaży odkurzaczy kontraktowych w ciągu 25 lat od założenia firmy sprzedał ponad 3 miliony odkurzaczy.

Odkurzacze SEBO to doskonały wybór w profesjonalnym czyszczeniu każdego rodzaju podłogi. Produkty Sebo na całym świecie są cenione ze względu na doskonałe efekty czyszczenia i niezawodność Logo z napisem  “Made in Germany” jest na całym świecie symbolem doskonałości .

SEBO gwarantuje:
- doskonale efekty czyszczenia 
- łatwą konserwację
- wysokiej jakości konstrukcję
- nowoczesny wygląd
- filtrację najwyższej klasy jako standard

Wszystkie odkurzacze SEBO spełniają normy filtracji klasy "S" lub w prosty sposób mogą być zmodyfikowane, aby osiągnąć ta klasę. Klasa filtracji "S" według standardów oznacza usuwanie co najmniej 99.97% cząsteczek o średnicy 0.3 mikrona.

Producenci wykładzin i dywanów polecają odkurzacze SEBO....

....nie tylko do utrzymania w czystości czerwonych dywanów. Choć wiele podłóg w najsłynniejszych miejscach świata jest odkurzanych i polerowanych maszynami SEBO, nie są one zastrzeżone tylko dla mieszkańców Białego Domu, Kremla czy dyplomatów w ONZ. Można je spotkać w hotelach  i rezydencjach we wszystkich krajach. !

WYGLĄD I KONSTRUKCJA WYSOKIEJ JAKOSCI

Stworzony dla profesjonalistów

Odkurzacze SEBO wraz z serią  DART zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnym czyszczeniu, gwarantując doskonałe efekty, niezawodność i łatwość konserwacji.

Prosta wymiana szczotki

Odkurzacze SEBO mogą czyścic duże powierzchnie szybko i efektywnie, nie powodując zmęczenia personelu. Duża siła ssania i działanie szczotki podnosi runo dywanu i usuwa nawet głęboko wdeptany brud, który inne maszyny mogą pozostawić wewnątrz dywanu. 

Czyszczenie "na płasko"

SEBO mogą bez problemu sięgnąć pod meble i czyścić dokładnie miejsca tuż obok ściany SEBO może pracować w pozycji płaskiej – zupełnie rozłożony.

Są zaprojektowane  do profesjonalnego użytku – a wiec spełnia oczekiwania osób zajmujących się czyszczeniem zawodowo. Potrzebują oni maszyny łatwej do przenoszenia, prostej w obsłudze i konserwacji a jednocześnie zapewniającej komfort pracy i doskonałe efekty.

 
 
 
wykonanie: Netidea - netidea.pl
Strona główna | Mapa strony |