Informacje >> Produkty >> NOWOŚCI

nowości w ofercie


BRAVO – CZAS ZMIAN
BV300 Bravo Plus w stosunku do poprzednich wariantów sporo się zmieniło – projektanci zadbali o powiększenie pojemności zbiornika do 10 litrów oraz o ulepszenie standardowego osprzętu.

Obecnie Bravo Plus jest wyposażone w lekką lancę ze stali nierdzewnej (24 cm szerokości czyszczącej) i wąż o długości 2.4 m, co z pewnością ułatwia czyszczenie niewielkich, ciasnych pomieszczeń.

Wymiary nowego Bravo: 59 x 38 x 35cm
Dostępne dodatkowe narzędzie ręczne do prania tapicerek  (AC322)


SX2750 Steempro Powerplus 500

Wzmocniona i ulepszona wersja popularnego ekstraktora przenośnego przeznaczonego do profesjonalnego czyszczenia dużych powierzchni.

Głowna zmiana polega na zamontowaniu nowej, mocniejszej pompy, pozwalającej uzyska ciśnienie robocze roztworu do 500 psi.   Wszystkie elementy konstrukcyjne zostały wzmocnione, węże przystosowano do pracy w wysokim ciśnieniu.

Osprzęt:
wąż wysokociśnieniowy 7.6 m
lanca dwudyszowa

Podgrzewacz AC3001 Heat’n’Run 2.8 kw - jako dodatkowe wyposażenie


THE NATURAL RANGE

Nowa seria środków przeznaczona do każdego typu powierzchni to najświeższe osiągniecie firmy Prochem w dziedzinie chemii. Oprócz jej niewątpliwych zalet jako środków nieszkodliwych dla środowiska, seria Natural gwarantuje doskonałe efekty czyszczenia, wyprzedzające konkurencyjne produkty "Eko" i porównywalne z konwencjonalnymi detergentami.

Wszystkie środki z serii Natural, są przyjazne dla środowiska, nietoksyczne i wolne od fosfatów. Dodatkowo do perfumowania ich użyto tylko naturalnych aromatów – trawy cytrynowej, lawendy, pomarańczy i mięty.

W produkcji zrezygnowano z zastosowania barwników i syntetycznych związków zapachowych, EDTA i NTA. Wykorzystano związki powierzchniowo czynne o krótkich łańcuchach, ulegające szybkiej biodegradacji.

Natural Solution seria ekologicznych środków czyszczących:
Natural Carpet Rinse
Natural Carpet Deodoriser
Natural Stone Cleaner
Natural Carpet Spotter
Natural Multi-Surface Cleaner
Natural Carpet Prespray
Natural Carpet Foam Shampoo
Natural Carpet Defoamer
Natural Carpet Cleaner
Natural Carpet Powder Detergent

 


 

PC9501 Procaps i PC9502 Procaps Deluxe

Nowe, szybkoobrotowe maszyny przeznaczone do czyszczenia pielęgnacyjnego metodą kapsułkowania, do użytku na dużych powierzchniach oraz tam, gdzie liczy się krótki czas schnięcia.

Obydwie maszyny przeznaczono do użytku ze środkiem do enkapsulacji  Prochem S745 Procaps, który oprócz szybkiego działania, gwarantuje także zwiększoną odporność na wtórne zabrudzenia.

Wersja Standard posiada wbudowany uchwyt na pojemniki ze środkiem czyszczącym, wersję Deluxe wyposażono w wewnętrzny zbiornik na środek czyszczący i elektroniczny system natrysku.
  


GF 3401 Carpet Pro HD Rotary

Nowa wolnoobrotow maszyna rotacyjna z mocniejszym silnikiem odpowiedni do pracy na dużych powierzchniach. W odróżnieniu od wersji bazowej, GF 3401 Carpet Pro wyposażono we wbudowany zbiornik na roztwór czyszczący co pozwala na ciągłą pracę, bez konieczności ręcznego nakładania środka.

Innowacją jest tez specjalny wyłącznik bezpieczeństwa, wbudowany w rączkę, pozwalający od razu wyłączyć maszynę. Carpet Pro HD Rotary jest maszyną wielozadaniową, odpowiednią do: szczotkowania podłóg twardych i dywanów, usuwania starych powłok, bonnetowania.

Można ją bezpiecznie stosować na wszelkich typach podłóg, zarówno twardych jak i wykładzinach, także lezących obok siebie. Carpet Pro posiada specjalną szczotkę samoczynnie  przystosowującą się do zmiennej wysokości pracy.

Podczas projektowania nowej maszyny rotacyjnej skoncentrowano się na zwiększeniu niezawodności i wydłużeniu czasu użytkowania. Wszystkie części obudowy sa polerowane i chromowane, rączka dopasowuje się do wzrostu operatora, wewnętrzne elementy szczególne narażone na wycieranie się i zwiększone zużycie wykonano ze stali nierdzewnej (np napęd). Dodatkowo komfort pracy zwiększają "zderzaki" wykonane z niebrudzącego materiału oraz pół pneumatyczne opony. Silnik i napęd są objęte 5-letnią gwarancją producenta. 


 
wykonanie: Netidea - Strony internetowe Pabianice
Strona główna | Mapa strony |