Informacje >> Produkty


Szybkie spojrzenie w ofertę PROCHEMU zwłaszcza w dział nowości pokazuje, że firma stawia na innowację i rozwój oraz różnorodność oferowanych produktów.

Listę nowości w roku 2008 otwierają S745 Procaps, E551 Truck Mount Descaler i B148 Fabric Prespray.

Środek pielęgnacyjny
S745 Procaps jest przeznaczony do czyszczenia dywanów wełnianych, z dodatkiem wełny, z powłoką ograniczającą brudzenie. To szybkoschnący środek zawierający zaawansowane technologicznie polimery oraz środki uwalniające brud. Procaps nie powoduje przemoczenia czyszczonej powierzchni, wysycha w ciągu 20 minut pozostawiając dywan suchy i gotowy do użytku, a także odporny na zabrudzenie. Jest to doskonały środek pielęgnacyjny do utrzymania czystości dywanów.

Rozwiązanie problemu twardej wody
Twarda woda to poważny problem nie tylko w Polsce. Aby chronić wrażliwe części maszyn czyszczących opracowano profesjonalny odkamieniacz E551 Truck Mount Descaler – środek zapobiegający osadzaniu się kamienia i korozji.

Pielęgnacja tapicerki
B148 Fabric Prespray to najnowszy produkt spośród popularnej linii środków do pielęgnacji tapicerek. To ekonomiczny presprej o łagodnie zasadowym odczynie który ułatwia usuwanie zabrudzeń z tapicerki przystosowanej do mokrego czyszczenia.

 
wykonanie: Netidea - netidea.pl
Strona główna | Mapa strony |