Informacje >> Reklama >> PROFCHEM NR 1


PROFCHEM NA POLEPOSITION

Czołowy dystrybutor Prochemu w Polsce wygrywa nie tylko w dziedzinie sprzedaży.Rajdówka

Importer specjalistycznych środków chemicznych PROFCHEM sponsoruje drużynę biorącą udział w rajdach samochodowych. Samochód startuje z logo PROCHEM - marką odnoszącą coraz większy sukces na polskim rynku.

Firma PROFCHEM skoncentrowała się na dystrybucji wyłącznie środków PROCHEM poprzez własną sieć dystrybutorów, dzięki czemu jest najdynamiczniej rozwijającym się klientem eksportowym PROCHEMU.

"Produkty Prochemu cieszą się doskonałą opinią w Polsce" - mówi koordynator do spraw eksportu Europy Śr.-Wsch. - "Zaczęliśmy w 2001r. od sprzedaży 8 produktów, obecnie nasi klienci używają ponad 30 produktów ujętych w polskiej edycji katalogu".
Polski rynek różni się od brytyjskiego pod wieloma względam. Używa się mniej dywanów, gdyż klienci wolą podłogi z naturalnego drewna. Także poziom cen i siła nabywcza polskiego rynku ogranicza go w stosunku do Wielkiej Brytani - zwłaszcza dla klientów indywidualnych.

Ponieważ Polskę od Chessington dzieli olbrzymi dystans, dystrybucja odbywa się poprzez importerów takich jak PROFCHEM. Firma inwestuje w rozwój marki i oferty PROCHEM na terenie Polski poprzez na przykład kampanie internetowe czy rajdy samochodowe - jako jedyna używająca logo PROCHEMU.

2005-01-21

 
wykonanie: Netidea - netidea.pl
Strona główna | Mapa strony |