Informacje >> FAQ >> Specjalne dodatki

Dlaczego B194 Shockaway - przestał działać?

P: Mamy problem z elektryzowaniem sie wykładziny w biurze. Użyliśmy dwukrotnie B194 Shockaway, ale po kilku tygodniach przestał działać. Dlaczego?

O: Po dokładnym zbadaniu problemu okazało się, że nie zawiódł środek ani metoda nakładania. Wykładzina impregnowana B194 Shockaway leżała na starym dywanie, który magazynował ładunki elektrostatyczne. Kiedy stary dywan został zastąpiony podkładem, problem nie pojawił się więcej.

Jak wybielić frędzle przy dywanie?

P: Jaki produkt należy zastosować aby wybielić bawełniane frędzle na dywanie?

O: Polecamy zastosować B151 Oxibrite, zmieszanego z B162 Fibrebuff lub B105 Fibre Shampoo – według wskazówek na opakowaniu. Należy nakładać tylko pianę, która następnie wciera się w frędzle za pomocą szczotki z naturalnego włókna Tampico i zostawia do wyschnięcia.

W razie potrzeby nakładać kolejny raz. Tej mieszanki można także użyć do usuwania zbrązowień lub znaków wodnych na jasnych dywanach. Na dużych powierzchniach lepiej nakładać środek spryskiwaczem lub maszyną rotacyjną. B151 Oxibrite można także dodawać do gotowych detergentów ekstrakcyjnych – jako wybielacz optyczny na pastelowych lub jasnych dywanach.

Ważne! B151 Oxibrite można stosować tylko po uprzednim przetestowaniu stabilności kolorów, a jego roztwór nie powinien pozostawać na dywanie dłużej niż 30 minut.

 
wykonanie: Netidea - netidea.pl
Strona główna | Mapa strony |