Steempro 2000

STEEMPRO – lew który nie ryczy

Steempro2000 jest najnowszym modelem wśród maszyn do prania ekstrakcyjnego dywanów i tapicerek. Jest to obecnie jeden z najmocniejszych ekstraktorów w swojej klasie – a bez wątpienia najcichszy. Poziom hałasu udało się zmniejszyć dzięki wbudowaniu wewnętrznego wyciszacza, który tłumi odgłosy pracy do poziomu szeptu.

Jest to wielki plus, gdyż coraz więcej klientów oczekuje maszyn o wysokich parametrach, ale pracujących możliwie cicho. W czasach, kiedy hałas zaczęto uważać za jedno z zanieczyszczeń  cywilizacyjnych, ekstraktor Steempro jest najlepszym wyborem – tłumaczy Martin Davies, dyrektor do spraw sprzedaży w firmie Prochem.

Dodatkowym plusem cichego działania maszyny steempro jest fakt, ze można teraz czyścić np. Pomieszczenia hotelowe nie przeszkadzając gościom znajdującym się za ścianą. 

Lekkie i poręczne maszyny są idealne dla jednego operatora. Dostępne są już cztery modele o różnych parametrach (kliknij po więcej).

Oprócz standardowych lanc do dywanów i tapicerki oraz węży dostępnych wraz z maszyną można dokupić dodatkowe elementy wyposażenia: podgrzewacz (podgrzewa roztwór czyszczący do 90oC co podnosi efekty czyszczenia), narzędzie Glidemaster – do czyszczenia schodów, narożników, i silnie zabrudzonych powierzchni i inne –  (zobacz szczegółowy asortyment).

 
wykonanie: Netidea - netidea.pl
Strona główna | Mapa strony |